تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 6982
تاریخ انتشار: ي, 1392/12/25 - 10:58
فرمانده نیروی انتظامی استان اردبیل در نشست خبری؛
کشف مواد محترقه و منفجره پر خطر/سال93 را با حوادث ناگوار آغاز نکنید
آذرسلام: فرمانده نیروی انتظامی استان اردبیل در نشست خبری با اشاره به کشفیات مواد منفجره خطر ناک گفت: چهارشنبه آخر سال را با حوادث ناگوار رقم نزنید.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، فرمانده انتظامي استان اردبيل گفت: شور و شادي چهارشنبه آخر سال با يك عمر غم و افسوس قابل تعويض نيست.

 

سردار "ابراهيم كريم خاني" در گفتگو با خبرنگاران، با اشاره به رويكرد فرهنگي پليس در مديريت چهارشنبه آخر سال اظهار داشت:در كنار اقدامات فرهنگي انجام يافته ما در سالجاري بيش از شش هزار و پانصد عدد مواد محترقه پرخطر، آسيب زا و غير مجاز را كشف و به نوعي از اين تعداد انفجار كه احتمال حوادث نيز در آن متصور بود؛ پيشگيري كرده ايم.

 

وي افزود:والدين ، ريش سفيدان و مراكز تعليم وتربيت در ارتقاي آگاهي كودكان ، نوجوانان و جوانان و پيشگيري از حوادث و آسيب هاي چهارشنبه آخر سال نقش ارزشمندي بر عهده دارند و آنان بايد با برشمردن اين خطرها، زمينه بروز هر نوع حادثه را از بين برده و به حداقل ممكن برسانند.

 

فرمانده انتظامي استان اردبيل با برشمردن حوادث ناشي از مواد محترقه و آتش هاي گسترده تصريح كرد: شهروندان بايد مراقب افراد سود جو و تهيه كنندگان مواد منفجره پرخطر بوده و در صورت اطلاع از اين موضوع مراتب را به تلفن 110 پليس اعلام دارند.

 

اين مقام انتظامي جوانان، نوجوانان و كودكان را به الگو گيري از والدين و سنت هاي خوب گذشتگان دعوت كرد و گفت: نبايد لحظه هاي شيرين سال نو را با حوادث ناشي از مواد منفجره تلخ و شادي اين روزها را با يك عمر غم و افسوس عوض كرد.

/انتهای پیام/

 

دیدگاه‌ها

[url=http://metformin.press/]metformin[/url] [url=http://motrin-ib.science/]motrin[/url] [url=http://buycymbalta.men/]cymbalta[/url] [url=http://atomoxetine.trade/]strattera[/url] [url=http://doxycycline-price.us/]doxycycline[/url] [url=http://cialis20mg.bid/]discount cialis 20mg[/url] [url=http://buy-cytotec.kim/]buy cytotec[/url]
ارسال نظر