تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 16011
تاریخ انتشار: س, 1396/11/03 - 08:40
مسئول بسیج رسانه استان اردبیل مطرح کرد؛
انسان‌سازی؛ وجه تمایز انقلاب اسلامی با سایر انقلاب ‌ها
رئیس سازمان بسیج رسانه استان اردبیل با بیان اینکه وجه تمایز انقلاب اسلامی ایران با سایر انقلاب‌ها در تربیت انسان‌های صالح است گفت: همین وجه تمایز و غفلت انقلاب‌های دیگر از مقوله "انسان‌سازی" باعث شده که هیچ یک از این انقلاب‌ها دوام نداشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری آذرسلام، ایمانعلی لطفی، رئیس سازمان بسیج رسانه استان اردبیل در نشست کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی دهه فجر که در محل صدا وسیمای اردبیل برگزار شد با بیان اینکه وجه تمایز انقلاب اسلامی ایران با سایر انقلاب‌ها در تربیت "انسان‌های صالح" است گفت: همین وجه تمایز و غفلت انقلاب‌های دیگر از مقوله ""باعث شده که هیچ یک از این انقلاب‌ها دوام نداشته باشد.

وی  با بیان اینکه اگر انقلاب اسلامی "انسان‌ساز" نبود همانند دیگر انقلاب‌ها با شکست مواجه می‌شد گفت: تربیت نیروهای صالح و کاردان باعث شده که امروز انقلاب ایران به دنیا صادر شود.

لطفی در ادامه "امر به معروف و نهی از منکر" را از رسالت‌های اصلی یک رسانه عنوان کرد و افزود: رسانه ها باید در این زمینه نقش آفرینی بیشتری کنند و از توان و ظرفیت های اطلاع رسانی در این زمینه بهره بگیرند.

مسئول بسیج رسانه استان اردبیل "ولایت پذیری" و "ولایتمداری" را دیگر مولفه مهم در کار رسانه‌ای عنوان کرد و افزود: رسانه‌ای می‌تواند در مقابل جنگ نرم دشمنان بایستد که به "ولایت فقیه" معتقد باشد.

 لطفی در پایان با اشاره به ظرفیت بالای رسانه‌های استان در تبیین دستاوردهای انقلاب اظهار کرد: انتظار می رود تمامی نهادها و ارگان‌ها از ظرفیت و پتانسیل بالای رسانه‌ای استان، بهره بگیرند.

منبع:سبلانه

انتهای پیام/

 

ارسال نظر